Skillnad mellan versioner av "Mall:Character"
Från Svenska Wikisimpsons
AleWi (Diskussion | bidrag) m |
AleWi (Diskussion | bidrag) m |
||
| Rad 42: | Rad 42: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | |}[[Kategori: | + | |}[[Kategori:Rollfigurer|{{PAGENAME}}]]<noinclude> |
== Use == | == Use == | ||
Versionen från 20 juli 2011 kl. 06.18
Character
| |||
Karaktär beskrivning
|
Use
{{Character
|name =
|image =
|gender =
|hair =
|age =
|status =
|job =
|relatives =
|appearance =
|voiced by =
}}